Steam vasaras izpārdošana 2023

Šobrīd ir Steam vasaras izpārdošana, laba iespēja iegādāties kādu spēli ar lielisku atlaidi. Mēs paši visticamāk iegādāsimies kādu no Lego videospēlem, jo to var 2 bērni un/vai pieaugušie spelet uz viena datora, kopā pildīt misijas.

Satura rādītājs

Datorspēles kā motivācijas burkāns un rīkste

Izmantojam Labo darbiņu naudas zīmes, kuras bērni var nopelnīt darot dažādas aktivitātes – istabas kārtošana, trauku novākšana, zobu mazgāšana, lasīšana, rakstīšana, matemātika, braukšana ar riteni, zīmēšana, krāsošana, puzles likšana.
Šīs naudas vienības viņi var izmantot, lai nopirktu laiku pie datorspēlēm, iegādātos papildus saldumus, vai iegādātos jaunas spēles no Mammas – Tēta veikaliem.
Datorspēles arī var būt kā rīkste gadījumos ja bērns neklausa – tas ir var iedot “soda punktus” par sliktu uzvedību, kas ir jāizpērk pirms var tikt pie datorspēlēm.

Parsti pērkam tās laicīgi, kad ir Steam izpārdošana. Iegādājamies pāris datorspēles ar kurām motivēt bērnus uz Labo darbiņu naudas pelnīšanu.

Labo darbiņu naudas zīmes

Pārbaudi savu “vēlmju sarakstu”

Noteikti uzmetat acis savam “vēlamo spēļu” sarakstam, vai kāda no spēlēm nav pieejama ar lielu atlaidi.
Ja jums pašiem nav “vēlamo spēļu” saraksta varat apskatīties ko mēs esam spēlejuši pagājušā gadā, varbūt kāda no spēlēm uzrunā arī jūs.

Lielākoties mēs spēlējam salīdzinoši vecas spēles, līdz ar to šis spēles, bieži, kad ir atlaides, var iegādāties zem 5 eur.

steam deck

Visvairāk spēlētās datorspēles 2022. gadā

Dalītā ekrāna (split-screen games) spēles ballītei.

Ja jums plānojas kāda ballīte, varbūt būs noderīgi iegādāties dalītā ekrāna spēles, kurās var spēlēt vairāki spēlētāji kopā – 2 lidz 4 spēlētāji uz viena ekrāna.

Šīs ir spēles kuras mēs spēlējam diezgan regulāri un vēl jo vairāk, kad atnāk kāds ciemos.

Labākās dalīta ekrāna (split screen) spēles, piemērs ar Tux Kart spēli kuru spēlē 4 spēlētaji uz viena ekrāna

Labākās dalīta ekrāna (split screen) spēles

Steam deck palīdzēs atrast laiku uzspēlēt datorspēles

Pašam man nesanāk bieži uspēlēt datorspēles, bet kopš esmu iegādājies Steam Deck tas sanāk biežāk – ir taču jāpārbauda vai bērns tās drīkst spēlēt ;). Braucot transportā no/uz darbu, lidojot lidmašinā, gaidot bērnus pēc ārpus skolas nodarbībām pulciņiem. Tagad ir diezgan labs laiks, lai to iegādātos, jo Steam Deck tiek pārdots ar atlaidēm no 10% – 20%.
Laba datorspēle ir kā laba filma – tā var likt domāt, var vienkārši izklaidēt, var pārsteig.

Steam Deck - pārvietojama spēļu konsole, dators

Steam Deck – pārvietojama spēļu konsole, dators

Spēles nopirktas, tad laiks izdrukāt kādu uzdevumu bērniem

Meklē un lejuplādē printējamas darba lapas bērniem. Drukājamie uzdevumi palīdzēs uzlabot rakstīt prasmi, lasīt prasmi, matemātiku un skaitīšanu.
Lai veicas.

Leave a Reply