Visvairāk spēlētās datorspēles 2022. gadā

Jā… Novēlots raksts. Bet varbūt kāda no šīm spēlēm ieinteresēs arī jūs. Rakstījām par dalītā ekrāna spēlēm – spēlēm kuras var vairāki spēlētāji spēlēt uz viena datora / spēļu konsoles.
Šoreiz piedāvājam ieskatīties spēlēs, kuras esam spēlējuši iepriekšējā gadā.
Lielākoties tās ir salīdzinoši vecas spēles un bez problēmām darbosies uz jebkura salīdzinoši musdienīga datora vai portatīvā datora.
Šis spēles nav īpaši prasīgas pret dator resursiem un, kas varbūt ir pats svarīgākais aspekts, bieži šīm spēlēm ir lielas atlaides.
Ja kāda no spēlēm ieinteresēja Jūs, pievienojiet tās vēlmju sarakstam (“wishlist”) un esiet pacietīgi, sagaidiet atlaides šīm spēlēm. Atlaides vecām spēlēm ir diezgan bieži un nereti ir 75% atlaides, bet var gadīties arī vairāk.

Satura rādītājs

Super Tux Kart

Bezmaksas, atvērtā koda spēle, kuru mēs esam spēlējuši gan uz viena ekrāna, kā dalītā ekrāna spēli, kā arī tīklā kats pie savas iekārtas. Spēle bez maksas ir pieejamas uz daudzām platformām Windows, Linux, Android, Android TV un iOs.

Minetest

Bezmaksas, atvērtā koda Minecraft alternatīva. Ik pa laikam vasars bars, māsīcas, brālēni, draugi pieslēdzas mūsu pašu veidotai pasaulei. Tas ir nesalīdzināmi lētāk, kā visiem iegādāties Minecraft, un pietam Minetest ir piejams dažādām platformām – Windows, Linux, Android un visi var spēlēt kopā pieslēdzoties vienai pasaulei.

Lego City Underground

Izmeklē noziegumus Lego pilsētā. Spēli var spēlēt viens vai kopā ar kādu ģimenes locekli vai draugu – dalīta ekrāna spēle (split screen game).

The Lego Movie Videogame

Ja patika Lego Movie filma, tad patiks arī spēle. Piedzīvo filmas notikumus spēlē, viens vai ar brāli, māsu, draugu. Spēli var spēlēt 2 uz viena ekrāna – dalīta ekrāna spēle (split screen game).

The Lego Movie 2 Videogame

Pabeidzāt Legom Movie Videogame, tad laiks turpinājumam, cēļo starp dazādām sistēmām / planētam un piedzīvo Lego Movie 2 filmas notikumus spēlē viens, kopā ar ģimenes locekli vai draugiem – dalīta ekrāna spēle (split screen game).

Lego Batman 2: DC Super Heroes

Jā! Mēs esam spēlējuši daudz Lego spēles, jo tās var spēlēt viens vai kopā ar brāli, māsu vai draugiem – dalīta ekrāna spēle (split screen game). Batmans ir viens no mūsu iecienītākajiem varoņiem. Mūsu sarakstā ir arī trešā daļa, bet bērniem jāpabeidz iesāktā spēle, lai tiktu pie trešās daļas no Lego Batman spēlēm.

Castle of Illusion

Mikij Mausa draudzeni Miniju ir nolaupījusi ļaunā ragana. Un Mikijam ir jādodas glābt savu draudzeni. Spēle ir līdzīga citām platformu spēlēm (Mario) – jālec pāri šķēršļiem, jāizvairās, un jācīnās ar līmeņu “bosiem”. Grafiski ļoti glīta spēle.

Urban Trial Playground

Sacenties ar draugu braukšānā ar triāl moci, to var darīt divatā uz viena ekrāna vai viens pats.

Supraland

Viss sākas ar to ka ciematā ir pazudis ūdens, un ciemta karalis prasa tevi izmeklēt kapēc tas noticis. Spēlē jārisina visādi uzdevumi / mīklas / izaicinājumi. Spēle var spēlēt viens spēlētājs, bet neskatoties uz to skatītājiem arī nebūs garlaicīgi, jo dažiem uzdevumie būs vajadzīgas vairākas galvas, kuras palīdzēs izdomāt kā atrisināt uzdevumu.

Spyro: Reignited Trilogy

Tu esi pūķītis un tev jāizglābj savi draugi no ieslodzījuma.

Bang Bang Racing

Šī ir viena no pirmajām dalītā ekrāna spēlēm, kuras mēs iegādājāmies. Spēli var spēlēt 4 spēlētāji. Pat ja netrāpat uz atlaidem, spēlei ir makam diezgan draudzīga cena.

Sonic All Star Racing Transformed

Ja patīk ezis Soniks, tad šī ir viena no spēlēm ko jums noteikti vajag iegādāties. Sacensības starp dažādiem varoņiem no Sonik multfilmām. Un pie tam šo spēli var spēlēt 4 spēlētāji uz viena ekrāna. Spēle nedaudz atgādina Super Tux Kart, Mario cart – braucot sacīkstēs var izmantot paātrinājumus un taisīt nepatikšanas citiem spēlētājiem.

Crazy Machines 3

Šī spēle liks palauzīt galvu arī pieaugušājiem. Jārisina dažādas mīklas – jānovieto šķēršļi, slēdži, atspares un citi mehānismi, lai novadītu bumbiņu vajadzīgajā vietā, līdz mērķim.
Šī ri vien no spēlēm kuru pie mums ir atļauts spēlēt nemaksājot par to labo darbiņu naudu.

Garfield Kart

Mazliet vīlāmies šajā pirkumā, jo pagaidām nav izdevies pievienot vairākas pultis šai spēlēi. Bet iespējams tas ir mūsu neprašanas jautājums, nevis pašas spēles kļūdas.
Tā kā šo spēli var spēlēt arī viens, tad ik pa reizei uzspēlējam šo kartingu sacensību spēli.

Spēli it kā var spēlet vairāki spēlētāji, bet diemžēl mums nav izdevies pievienot vairāk kā vienu pulti šājā spēlē.

Rush A Disney Pixar Adventure

Spēlē var iejusties dažādu Pixar multfimu varoņos. Ja ir redzētas šis multfilmas tad noteikti patiks arī izspēlēt misijas ar šo multeņu varoņiem.

Pile Up!

Viena no iecienītākajam spēlem ko spēlēt kopā ar draugiem. Kartona pasaulē jūs esat 4 kastes (var spēlēt arī viens, bet kopā ir jautrāk), kurām kopā jāpilda dažādi uzdevumi, lai atvērtu portālus. Spēlē ir arī mini spēles, piemēram, futbols.

Pikuniku

Spēle stāsts sākas ar to ka Piku salauž tiltu un ciemata iedzīvotāji noķer un ieslodza Piku un pieprasa, lai salabo titltu. Pēc tilta salabošanas Piku kļust brīvs, bet ciema iedzīvtoāji prasa, lai palīdz tikt galā ar Mr. Sunshine, kurš grib nocirst visus kokus.
Spēli var spēlēt ar divi uz dalīta ekrāna izpildot dažādus uzdevumus, mīklas.

Stick Fight The Game

Cīņas spēle, kur spēlē cīnās viens pret otru. Spēlētājiem ir pieejami dažādi ieroči, bet jāuzmanās ne tikai no pretiniekiem. Līmeņos, istabās atšķiras vide un tajās var būt dažādas lamatas, kurās arī var zaudēt dzīvību.

Broforce

Tev vienam, vai ar 3 draugiem kopā ir jāizglābj ķīlnieki no teroristiem. Spēle ir diezgan brutāla, asiņaina bet patiks tiem kam patīk “bojeviki” – asa sižeta filmas. Spēlē ir atsauces ir uz daudziem asu sižetu varoņiem.
Pašiem jums jāizvērtē vai spēle būs atbilstoša jūsu bērna vecumam.

Yoku’s Island Express

Tu esi Yoku – mēslu vabole – kas ierodas uz salas un kļūst par pastnieku. Nogādājot vēstules tu uzzini ka salas dievībai draud briesmas, un tu uzņemies glābt salu no briesmām.

Pilot Brothers

Nostaļģija nospēlēja lomu šis spēles iegādē. Ar bērniem skatījāmies multfilmu par izmeklētājiem kukulīšiem un nozagto ziloni, tad arī iegādājāmies šo spēli.
Spēlē ir dažādas istabas, kurās jāatrisina mīkla, lai tiktu uz priekšu. Tāpat kā multfilmā arī spelē risinājums ne vienmēr ir loģisks.

Tricky Towers

Tetri esat spēlēkiši? Kā būtu spēlēt tetri uz sacensībām – kurš ātrāk uzcels torni, kurš vairāk saliks klucīšus līdz konkrētam augstumam. Spēlējot var gadīties stiprs sānvējš vai pēkšņi peritinieks pārvērš tavu klucīti par klavierēm.

Knight Swap

Ja patīk šahs tad iespējams patiks arī šī spēle. Jārisina dažādas šaha puzles, mīklas – jāsmaina zirdziņi vietām nestandarta laukumā. Ir vairāku līdzīgu spēļu sērija, kur uzdevumi, figūras atšķiras.

Out of space

Jūsu kosmosa kuģī ir iemitinājušies parazīti. Jūsu komanda, kas var sastāvēt no tevis viena paša vai četriem spēlētājiem, ir jāiztīra kuģis no parazītiem.
Spēlē ir liels akcents uz komandas darbu, jo jādarbojas ātri, lai parazīti neizplatās jau iztīrītās telpās.
Spēlējot gan jautrība gan arī kašķi garantēti.

Loom

Nostaļģija uzveica mani un es iegādājos bērniem spēli ko biju pats kādreiz spēlējis. Spēlē galvenais varonis dzīvo audēju ģildē. Izmeklē kapēc visi ciema iedzīvotāji izņemot viņu ir pārvērsti par gulbjiem. Galvenais varonis dodas pakaļ savam putnu baram.

Flashback

Kārtējais nostaļģijas pirkums. Bet šai spēlei ir arī modernāka versija, ar daudz labāku grafiju. Klasiska platformu spēle.

Go Home Dinosaurs

Dinozauri grib izjautk tavu pikniku, tev jāpasargā mangāls no dinozauriem.

Puzzle Chambers

Kāds ir nolaupījis tevi un citus svešiniekus, lai izkļūtu no istabas tev jātrisina matemātiska mīkla.

Moving Out

Tu nodarbojies ar mantu pārvadāšānu – tev dotā laikā ir jāpiekrāmē smagā mašina ar mantām.
Spēle ir daudz jautrāka, ja to spēlē kopā ar draugiem.

Quest For The Golden Duck

Klasiskās spēles PacMan interpretācija. Spēlē jāsavāc visas monētas, lai tiktu uz nākošo monētu. Šajā variācijā ir iespējams spēlēt ar draugiem un vai pret draugiem – vieni lasa monētas, citi ķer.

Monster Jam Steel Titans 2

Dēls bija aizrāvies ar monster truck mašīnām un tāpēc iegādājāmies šo spēli. Spēlē jāpiedalās sacensībās un jāsacenšas trikos. Spēli ir arī iespējams spēlēt divatā uz viena ekrāna, kas mūsu gadījumā ir noderīgi – var spēlēt ar māsu vai ar draugu, ja kāds ir atnācis ciemos.

Genius Greedy Mouse

Rozā pelīte iet caur labirintiem un ēd sieru, lai tiktu klāt sieram ir jāizvairās no visādām nepatikšanām un lamatām. Spēle pieejama bezmaksas Steam platformā.

Leave a Reply