Saskaiti un atzīmē

Printējami mācību materiāli bērniem, kurās bērnam ir jāsaskaita objekti un jāatzīmē pareizais skaits. Bērns mācās skaitīt un arī atpazīt ciparus šajā digitālā resursā. Šie mācību materiāli darbam mājās ir kā papildus treniņš, praktiska aktivitāte, ar kuru palīdzību attīstīt bērna skaitīt prasmi.

Satura rādītājs

Kādi uzdevumi ir šajās drukājamās darba lapās bērniem?

Vienā printējamā darba lapā bērniem ir 8 piemēri, katrā piemērā ir vairāki viena veida objekti, un trīs varianti ar atbildēm, viena no atbildēm ir pareizā.
Bērns saskaita objektus un atzīmē pareizo skaitli.
Šis uzdevums ir ļoti noderīgs bērniem, kuri vēl nav iemācījušies zīmēt paši ciparus, bet skaitīt jau prot. Nākošais solis būtu jau skaitīšanas uzdevumi kuros nav parādīti objektu skaita atbilžu varianti, bet bērnam pašam jāuzraksta pareizā atbilde – skaitlis.
Printējamas bezmaksas mācību darba lapas katru reizi tiek ģenerēti jauni ar dažādiem objektiem, ja vairākkārtīgi aizpildīsi formu, iegūsiet dažādas versijas.

Kam šīs printējamās darba lapas domātas?

Šie ir rakstu darbi pirmsskolas vecuma bērniem, mācību materiāli darbam mājas apstākļos ir piemērots divgadīgam vai trīsgadīgam bērnam, dažādi bērni attīstās dažādi, bet uzdevumiem nav jābūt pārlieku sarežģītiem nedz arī pārlieku viegliem.
Sākumā ieteicams bērnam palīdzēt un vērot, vai bērns saprot, kas ir jādara konkrētā uzdevumā.
Uzdevumus var izmanto Montesori pedagoģijā, kā arī pirmsskolas izglītības iestādēs – bērnudārzos, izdrukājiet un dodiet līdzi bērnam, lai brīvajā laikā ir kāds uzdevums ko pildīt.

Uzdevumi pārāk viegli? Ir citas idejas bērniem?

Kad jūtat ka bērns ir apguvis skaitīšanu, tad var pāriet uz sarežģītākiem uzdevumiem, piemēram, objektu skaitīšanu bez atbilžu variantiem, dažādu objektu atšķiršanu un saskaitīšanu, skaitīšanu un salīdzināšanu vai sākt ar aritmētiku – objektu saskaitīšanu, metamo kauliņu saskaitīšanu, saskaitīšana līdz 3.

Saskaiti un ieraksti ciparu - Bezmaksas darba lapas bērniem

Saskaiti un atzīmē – bez priekšā teikšanas

Kā iegūt šīs darba lapas un uzdevumus bērniem?

  • Aizpildi formu, lai saņemtu drukājamas uzdevumu lapas bērnam
  • Saņem saiti uz mācību materiāliem bērniem
  • Izdrukā uz sev pieejamā printera
  • Pildi kopā ar bērnu
  • Aizpildi formu vēlreiz, ja vēlies saņemt jaunu variantu

Lejuplādējiet un pievienojiet šis darba lapas savai pirmsskolas darbu krātuvītei

Aizpildi formu un mēs tev nosūtīsim saiti uz drukājamiem materiāliem ar skaitīšanas uzdevumiem. Saskaita objektus un atzīmē pareizo ciparu.
Varēsiet lejuplādēt sev datorā dokumentu un vairākkārtīgi izmantot šīs darba lapas. Dokumentā būs 10 darba lapas ar uzdevumiem. Varat izdrukāt visas darba lapas bērnam, vai tikai konkrēto lapas pusi. Ja atkārtoti aizpildīsiet formu, tad iegūsiet jaunu versiju ar savādākiem piemēriem. Izdrukā šos un apskaties – mums ir arī citi digitali krājumi.

Atbalsts mums, saturs jums


Varbūt vēl kādi drukājami darbi vajadzīgi? Mums ir arī citi digitālie resursi mūsu digitālos krājumos

Leave a Reply