Saskaiti un atzīmē – bez priekšā teikšanas

Bērns ir izaudzis no saskaiti un atzīmē, tas uzdevums ir pārāk viegls priekš viņa, tāpēc bija nepieciešams izveidot citu variantu ar saskaitīšanas uzdevumiem – lai bērns trenējas pats uzrakstīt ciparus.

Bezmaksas darba lapas bērniem - Saskaiti un ieraksti aritmētikas vienādojumu

Saskaiti un ieraksti aritmētikas vienādojumu

Satura rādītājs

Uzdevumu apraksts

Šeit pritnējamas darba lapas, kurās bērnam ir jāsaskaita objekti un jāieraksta skaitlis lodziņā pareizais skaits. Ja bērns vēl nav gatavs rakstīt ciparus pats tad šeit ir versija kur ir doti trīs varianti no kuriem pareizais ir jāapvelk. Pildot šos salīdzinoši vienkārsos uzdevumus bērns mācās skaitīt un arī atpazīt ciparus.
Uzdevumi katru reizi tiek ģenerēti jauni ar dažādiem objektiem, ja vairākkārtīgi aizpildīsi formu, dabūsiet dažādas versijas.

Kam domāti uzdevumi?

Uzdevums ir piemērots divgadīgam, trīsgadīgam vai četrgadīgam bērnam, dažādi bērni attīstās dažādi, līdz ar to vecākam ir jāskatās līdzi vai uzdevums nav pārlieku vienkāršs vai nedaudz par sarežģītu.
Sākumā ieteicams bērnam palīdzēt un vērot, vai bērns saprot, kas ir jādara konkrētā uzdevumā.

Kad jūtat ka bērns ir apguvis skaitīšanu, tad var pāriet uz sarežģītākiem uzdevumiem, piemēram, dažādu objektu atšķiršanu un saskaitīšanu, skaitīšanu un salīdzināšanu vai sākt ar aritmētiku – objektu saskaitīšanu, metemo kauliņu saskaitīšanu, saskaitīšana līdz 3.

Kā var iegūt uzdevumus?

  • Aizpildi formu
  • Saņem materiālus
  • Izdrukā uz sev pieejamā printera
  • Pildi kopā ar bērnu
  • Aizpildi formu vēlreiz, ja vēlies jaunu variantu

Nosūti sev saiti uz lejuplādi

Aizpildi formu un mēs tev nosūtīsim saiti uz drukājamiem materiāliem ar skaitīšanas uzdevumiem. Saskaita objektus un ieraksti skaitu tukšajā kvadrātā.
Varēsiet lejuplādēt sev datorā dokumentu un vairākkārtīgi izmantot šīs darba lapas. Dokumentā būs 10 darba lapas ar uzdevumiem. Varat izdrukāt visas darba lapas bērnam, vai tikai konkrēto lapas pusi. Ja atkārtoti aizpildīsiet formu, tad iegūsiet jaunu versiju ar savādākiem piemēriem.

Atbalsts mums, saturs jums


Neatradi to ko meklēji?

Leave a Reply