Saskaiti un ieraksti aritmētikas vienādojumu

Uzdevums tiem, kas uzsāk gaitas aritmētikā, saskaitīšanā. Šis digitālais resurs dos bērnam labu izpratni par to ko nozīmē saskaitīt.
Drukājamās darba lapās ir vizuāls piemērs, un bērnam jāuzraksta aritmētiskais vienādojums vizuālajam piemēram.
Bērns mācas skaitīšanu, un ciparu rakstīšanu, kā arī labāk izpratīs ko nozīmē saskaitīt kopā divus skaitļus – divas objektu grupas.

Satura rādītājs

Kas ir šajās bezmaksas drukājamās uzdevumu lapās bērniem?

Šajos uzdevumos bērnu domāšanas attīstīšanai ir 10 uzdevumu lapas ar 4 piemēriem katrā darba lapā.
Katrs piemērs ir aritmētikas vienādojums ar ilustrāciju. Attēlotas divas objektu grupas, kuras ir jāsaskaita vienādojuma kreisajā pusē, un rezultāts ir attēlots vienādojuma labajā pusē.
Bērnam jāsaskaita vienību skaits un jāieraksta tukšajā ailē to skaits, kā arī jāieraksta saskaitīšanas rezultāts.
Pildot uzdevumus bērns mācās skaitīt objektus, mācās rakstīt ciparus, kā arī mācās izprast saskaitīšanas būtību.

Kam domātas šīs printējamās darba lapas

Uzdevumu lapas var tikt izmantotas kā mācību materiāls darbam mājās pirmskolas vecuma bērniem, piemēroti četrgadniekiem, piecgadniekiem, bet tas ir ieteikums nevis ierobežojums.
Darba lapas bērniem var būt noderīgas montesori pedagoģija un bērnudārzos. It īpāši noderīgs varētu būt tas, ka katru reizi aizpildot formu iegūstiet jaunu variantu printējamiem mācību materiāliem, līdz ar to bērns nepildis vienus un tos pašu piemērus atkal un atkal.

Ja šīs darba lapas un uzdevumi bērniem ir pārāk viegli

Supper, laiks pārbaudīt zināšanas ar aritmētikas piemērim. Saskaitīšana līdz 10 liekas loģisks turpinājums, bet varbūt vajag arī sākt ar kaut ko vienkāršāku, piemēram, saskaitīšanu līdz 5 vai saskaitīšānu līdz 3.
Iespējams jāsāk ar vieglāko, jo rakstīt rezultātu bez špikera būs daudz grūtāk.
Vecākiem, audzinātājiem ir jāvēro, kā bērnam sokas ar uzdevumu pildīšanu. Ik palaikam varbūt var iedot variantu ar ilustrācijām atkārtoti.

Ja šīs pirmsskolas darba lapas sāk likties pārāk vieglas, iespējams nepieciešams jau pāriet uz aritmētikas treniņiem saskaitīšanā, bez ilustrācijām un palīglīdzekļiem.

Saskaitīšana līdz 3 - Bezmaksas darba lapas bērniem

Saskaitīšana līdz 3

Šie uzdevumi, pirmsskolas darba lapas ir mazliet par sarežģītu

Nevajg baidīties pakāpties soli atpakaļ un pildīt vieglākus digitālos krājumus. Ir vairāki scenāriji, var darīt vieglākus uzdevumus bez ilustrācijām vai ar ilustrācijam. Sakumā pameginiet vieglākus uzdevumus bet bez ilustrācijām, jā cīņa ir grūta tad varbūt jāpakāpjas vēl solīti atpakaļ, lai bērns var izbaudīt uzdevumu pildīšanu.

Saskaitīšana līdz 5 darba lapas pildīšanai mājas apstākļos domāts kā starpposms  saskaitīšanas trenēšanai. Mazliet vieglāk bet bez ilustrācijām.

Bezmaksas darba lapas bērniem - Saskaitīšana līdz 5

Saskaitīšana līdz 5

Kā var iegūt digitālo krājumu?

  • Aizpildi formu lai iegūtu bezmaksas uzdevumus, darba lapas matemātikā
  • Saņem e-pastu ar saiti uz mācību materiālu bērniem
  • Lejuplādē printējamos matemātikas uzdevumus
  • Drukā uz pieejamā printera, darba lapas ir melnbaltiem printeriem draudzīgas
  • Aizpldi formu atkārtoti, ja vēlies jaunu variantu drukājamām uzdevumu lapām bērnam
  • Pārsūti darba lapas citiem vecākiem, skolotājiem, audzinātājiem vai dalies ar saiti sociālajos tīklos, WhatsApp grupās

Lejupielādē ciparu darba lapas

Lejuplādē uzdevumus. Uzdevumu lapās būs 10 darba lapas ar 4 piemēriem vienā darba lapā. Katrs piemērs sastāv no ilustrācijas kur viena grupa ar objektiem jāsaskaita ar otru objektu grupu. Zem ilustrācijas jāieraksta attiecīgie skaitļi.
Mēs drukājam vairākas lapas uz vienas A4 lapas, lai ekonomētu papīru. Jāskatās vien lai bērnam viegli ierakstīt ciparu ailītē.

Atbalsti mūsu darbu pie printējamām darba lapām pirmsskolai

Brīvajā laikā veidojam darba lapas, uzdevumus bērniem. Darbs nav viegls, bet daram ko varam.
Jebkurš mazākais atbalsts mums dos papildus enerģīju strādāt neatlaidīgāk pie jaunām praktiskām aktivitātēm un idejām bērniem.
Vienkāršākais un nesāpīgākais veids kā mūs atbalstīt ir mutvārdu atbalsts – dalieties ar darba lapām gan fiziski, gan arī sociālajos tīklos, kā arī sekojiet mūsu sociālo tīklu profiliem.
Mēs priecāsimies par katru “šēru” un tas motivēs strādāt pie jaunām printējamām bezmaksas mācību darba lapām.
Ja interesē citi veidi kā mūs atbalstīt, lasi par tiem atblasta lapā.

Nebiji tas ko meklēji? Mums ir arī citas printējamās darba lapas bērniem.

Savtīgu iemslu pēc šobrīd koncetrējamies uz darba lapām priekš pirmskolas mācību iestādēm. Bet cenšamies papildināt un paplašināt mūsu darba lapu krājumu.
Izmanto meklēšanas formu, lai atrastu citus uzdevumu veidus.

Leave a Reply