Burti sajukuši vietām

Izveidojām mācību materiālos darbam mājās, kas attīsta bērna lasīt prasmi un rakstīt prasmi, kā arī loģisko domāšanu.
10 drukājamās bērnu darba lapās ir 6 piemēri katrā lapā, kurā burti jāsakārto pareizā secībā, lai izveidotu vārdu. Ilustrācija dod mājienu, kas pa vārdu ir sajucis.

Satura rādītājs

Kam domāti šie printējamie mācību materiāli?

Drukājamie uzdevumi bērniem ir piemēroti pirmsskolas vecuma bērniem, kā arī tiem, kas tik tikko uzsākuši skolas gaitas – sešgadīgiem, septiņgadīgiem bērniem, bet atkarībā no bērna apķērības var pildīt arī piecgadnieki vai pat jaunāki bērni.

Vecākiem jāpasaka priekšā, jā kādu ilustrāciju bērns nesaprot, vai nezina pašu vārdu. Tādā veidā bērns arī papildina savu vārdu krājumu.

Pildot uzdevumus bērns mācās burtus atpazīt, mācās lasīt un mācās rakstīt burtus. Ka arī trenē loģisko domāšanu, jo katrs uzdevums ir kā maza mīkla.

Digitālo krājumu var izmantot kā mācību materiālu mājas apstākļos, bērnudārzos, citās pirmsskolas mācību iestādēs, skolās kā arī montesori pedagoģijā.

Kās ir šajās printējamās darba lapās

Lielisks papildinājums pirmsskolas darbu krātuvītē. Uzdevumu krājumā ir 10 darba lapas ar 6 piemēriem katrā lapā.
Bērnam jāsakārto burti pareizā secībā, lai izveidotos vārds. Blakus vārdam ir ilustrācija, lai vieglāk atminēt, sakārtot burtus pareizā secībā.

Rakstu darbs pirmsskolas vecuma bērnam ir par vieglu?

Bērnam paliek par garlaicīgu pildot šos uzdevumus. Varbūt ir vērts pamēģināt uzdevumus ar pazudušiem burtiem.

Vairāki pazuduši burti - Drukājami, printējami darbi bērniem

Pazuduši burti “pro” versija – jāieraksta vairāki pazuduši burti

Ja drukājamas uzdevumu lapas bērnam ir par sarežģītu

Pakāpjamies atpakaļ un dodam vienkāršākus uzdevumus. Ar pārlieku sarežģītiem uzdevumiem var nodzīt vēlmi mācīties. Ik pa laikam bērnam vajag iedot kaut ko vieglāku, lai bērns saprot ka tīri labi var tikt galā ar uzdevumiem. Var dot bērnam pašam izvēlēties, vairākas lapas ar viegliem uzdevumiem, vai vienu darba lapu ar sarežģītākiem.

Ja jūtat ka bērnam ir par grūtu šis uzdevums, dodam vieglākas darba lapas lasītprasmei. Piemēram, darba lapas ar pazudušiem burtiem, kur viens burts no vārda ir pazudis.

Pazuduši burti - Drukājami, printējami darbi bērniem

Pazuduši burti

Ka var iegūt bezmaksas darba lapas bērniem?

  • Aizpildi formu
  • Mēs nosūtīsim saiti uz printējamām darba lapām pirmsskolai
  • Lejuplādējiet printējamās uzdevumu lapas
  • Drukājiet uz sev pieejamā printera
  • Pildiet uzdevumus kopā ar bērniem
  • Aizpildiet formu vēlreiz, lai iegūtu citu darba lapu variantu
  • Dodiet uzdevumu lapas citiem, dalieties sociālajos tīklos

Lejupielādē bezmaksas drukājamas darba lapas

Aizpildi formu un mēs nosūtīsim tev saiti uz drukājamām darba lapām. Printējamās uzdevumu lapās ir 10 lapaspuses, kurās katrā ir 6 uzdevumu piemēri. Piemēros, ir ilustrācija un vārds, vārdā burti sajukuši vietām, bērniem jāsaliek burti pareizā secībā.

Atbalsts mums un saturs jums

Veidojam darba lapas un uzdevumus bērniem, tas prasa laiku un enerģiju. Jūsu atbalsts mums ir ļoti nozīmīgs. Vieglākais un nesāpīgākais veids kā mūs atbalstīt ir mutvārdu atbalsts. Proti dalīšanās ar draugiem, radiem, paziņām. Sekojiet mūsu sociāliem profiliem, dalieties ar mūsu veidotajiem domāšanas attīstīšanas uzdevumiem bērniem savos sociālajos tīklos. Tas motivēs mūs strādāt pie jauniem mācību materiāliem bērniem.

Neatradāt tas kas bija nepieciešams? Mums ir arī citi uzdevumi bērnu domāšanas attīstīšanai

Bez šīs praktiskas aktivitātes mums ir arī citi printējami mācību materiāli – darba lapas matemātikā pirmsskolai, printējamas bezmaksas mācību darba lapas lasītprasmes un rakstīt prasmes attīstīšanai, objektu skaitīšanas drukājamas darbu lapas bērniem un citi printējami digitālie resursi.

Izmanto meklētāju, lai atrastu sev vajadzīgo.

Leave a Reply