Attīstoši digitālie krājumi – Dzene.com

Krāsaini, ļoti kvalitatīvi darbi priekš bērniem.

Satura rādītājs

Kas ir dzene.com?

Platformā dzene.com var iegādāties digitālus krājumus, kas veicinās jūsu bērnu domāšanu ar dažādiem interesantiem krāsainiem darbiem. Darbi ir piemēroti dažādām vecuma grupām. Tie der bērniem vecumā no 2 līdz 8 gadiem, bet ļoti iespējams, kāds uzdevums liksies arī interesants vecākiem bērniem, arī vecākiem.

Dzene.com publicē arī video lekcijas, izglītojošus plakātus, logopēdiskos materiālus un krājumus sīkās pirkstu motorikas attīstīšanai. Ļoti noderīgs resurs. Paši lietojam un citiem iesākam.

Noteikti kaut kur katram ir printeris pieejams. Mājās, birojā vai draugam noteikti ir printeris. Ja nav, tad var arī izlīdzēties arī ar kādu no kopēšanās centriem.

Viena lieta, kas gan ir jāņem vērā – ne visi darbi ir piemēroti drukāšanai uz melnbalta printera.
Bet savādāk, kā jau minējām, ļoti labs un vajadzīgs resurs.

Kā iegūt materiālus no dzene.com?

  • Dodies uz dzene.com
  • Izvēlies vēlamos darbus
  • Veic apmaksu
  • Saņem failus / lejupielādē failus
  • Izdrukā visu krājumu vai tikai konkrētas lapas

Bezmaksas alternatīvas

Kaut arī darbu krājumi platformā dzene.com ir salīdzinoši lēti. Ne vienmēr ģimenes budžets atļauj tērēt papildus līdzekļus, vai ne vienmēr konkrētajā brīdī ir iespēja iegādāties. Piedāvājam ieskatīties mūsu bezmaksas printējamos darbos bērniem. Uz doto brīdi nav daudz, un nav liela dažādība. Bet pēc savām iespējām mēs papildinām uzdevumus ar jauniem.

  • Bezmaksas drukājamie darbi bērniem
  • Melnbaltam printerim draudzīgi uzdevumi
  • Katru reizi aizpildot formu saņem savādāku variantu ar darba lapām

Iesaki citus resursus

Ja tev ir zināmi citi lieliski resursi ko jūs izmantojat sava bērna izglītošanai, treniņam. Vai varbūt tev ir idejas par savādākiem uzdevumiem, kas būtu noderīgi bērniem. Sazinies ar mums.

Atbalsti mūs

Jūsu atbalsts ir ļoti nozīmīgs mums. Tas motivē mūs strādāt pie jauniem drukājamiem uzdevumiem, jauniem rakstiem.
Ja tev ir noderīgs mūsu resurs var būt jums ir iespējas mūs atbalstīt. Viens no vienkāršākajiem un nesāpīgākajiem veidiem ir “mutvārdu atbalsts” – dalīšanās ar saitēm uz mūsu bezmaksas drukājamiem darbiem. Vairāk par iespējamiem atbalsta veidiem lasiet šeit.

Leave a Reply