Saskaitīšana līdz 20

Bezmaksas drukājams darbs bērniem, kurā bērnam jāizpilda vienkārši aritmētikas piemēri saskaitīšanā līdz divdesmit.

Satura rādītājs

Kas ir šajās printējamās darba lapās bērniem?

Šajā desmit ciparu darba lapās, ir piemēri, kuros jāsaskaita divi skaitļi, kuru summa nepārsniedz 20. Vecākam jāparāda, kā var skaitīt uz pirkstiem, vai iedod skaitām-kociņus.
Bērns trenējas saskaitīšanu, ciparu atpazīšanu, mācās rakstīt ciparus.

Kam piemēroti šie printējamie mācību materiāli

Darba lapas saskaitīšanā līdz 20 ir piemērots sešgadniekiem, piecgadniekiem, četrgadniekiem, bet tas ir atkarīgs no katra bērna individuāli.
Šis drukājamās uzdevumu lapas bērniem var būt noderīgas sākumskolas, pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī montesori pedagoģijā.

Ja šīs bezmaksas darba lapas bērniem kļūst par vieglu

Kad saskaitīšana līdz 20 kļūst pārāk viegla var pāriet uz nākošo līmeni – atņemšana divdesmitnieka robežās, atņemšana desmitnieka robežās, saskaitīšana desmitnieka robežās ar nezināmiem saskaitāmiem vai saskaitīšana līdz 20 ar vairākiem saskaitāmiem.

Bezmaksas darba lapas bērniem - Saskaitīšana līdz 10 ar vairākiem saskaitāmiem

Saskaitīšana līdz 10 ar vairākiem saskaitāmiem

Ja šis uzdevumu lapas matemātikā ir mazliet par grūtu?

Varbūt iedot, pāradīt bērnam kā izmantot skaitām-kociņus, vai piemēram, var izmantot sērkociņus ar nogrieztu sēru, lai bērns izmanto tos, jo pie skaitīšanas divdesmit robežās ar rokas pirkstiem vien nepietiks. Ja tomēr uzdevumi iet ar grūtībām, tad varbūt tomēr ir jāpakāpjas soli atpakaļ un jāpilda vieglāki uzdevumi, darba lapas matemātikā. Piemēram, saskaitīšana līdz 10, vai saskaitīšana līdz 10 ar vairākiem saskaitāmiem.

Saskaitīšana līdz 10 - Bezmaksas darba lapas bērniem

Saskaitīšana līdz 10

Kā var iegūt šīs darba lapas un uzdevumus bērniem

  • Aizpildi formu, lai saņemtu printējamos matemātikas uzdevumus
  • Saņem saiti uz mācību materiāliem bērniem
  • Izdrukā uz sev pieejamā printera
  • Pildi kopā ar bērnu
  • Aizpildi formu vēlreiz, ja vēlies jaunu variantu
  • Pārsūti citiem, dalies ar draugiem, radiem sociālajos tīklos

Katru reizi aizpildot formu, tiks uzģenerēts jaunas darba lapas, līdz ar to uzdevumu, piemēru secība darba lapās neatkārtosies.

Nosūti sev saiti uz lejupielādi

Aizpildi formu un mēs tev nosūtīsim saiti uz drukājamiem materiāliem – darba lapām – ar aritmētiskiem uzdevumiem.
Varēsiet lejuplādēt sev datorā dokumentu un vairākkārtīgi izmantot šīs darba lapas.

Dokumentā būs 10 uzdevumu lapas ar 16  saskaitīšanas piemēriem, kur summa nepārsniedz 20. Varat izdrukāt visas darba lapas bērnam, vai tikai konkrēto lapas pusi.

Atbalsti mūsu darbu pie bezmaksas printējamiem mācību materiāliem

Mēs veidojam uzdevumus, kas būtu noderīgi bērnudārzos un kalpotu kā mācību materiāls darbam mājā. Jo biežāk bērns pildīs darbiņus jo vieglāk viņam ar tiem ies. Mēs cenšamies dažādot mūsu vietnē pieejamos darbu veidus un jūsu atbalsts ir nozīmīgs mums, tas motivē mūs ieguldīt vairāk sava laika uzdevumu izveidē.
Vieglākais veids kā mūs atbalstīt ir mutvārdu atbalsts. Dalieties ar mūsu bezmaksas drukājamām darba lapām bērniem savos sociālajos tīklos.

Meklē citus mācību materiālus darbam mājas apstākļos vai idejas bērniem

Mūsu digitālais krājums tiek papildināts ar jauniem bezmaksas domāšanas attīstīšanas uzdevumiem bērniem vairākas reizes mēnesī, ja šis uzdevums nav gluži tas ko jūs meklējat, izmantojiet meklēšanas lauku, lai atrastu cita veida sākumskolas, pirmsskolas darba lapas.

Leave a Reply