Patīk lego? Patīk Betmens?

Patīk Lego? Patīk Betmens? Tad atlaides uz Lego Betmen spēli Steam platformā ir tieši laikā.

Satura rādītājs

Lego Betmens: Video spēle

Video no spēles, atvainojamies par ne visai labo kvalitāti. Bet ideja saprotama.
Spēlē jājauc un jātaisa, jācīnās ar ļaunajiem, pa ceļam risinot mazas mīklas. Šī ir salīdzinoši veca spēle, un tas ir pluss, jo nav ļoti prasīga. Var spēlēt divi spēlētāji, mūsu gadījumā tas ir ideāls variants.

Es nezinu bērnu kuram nepatiktu Lego konstruktori, vai analogi/līdzīgi konstruktori. Kad biju pats mazs biju Betmen “elkotājs”, un laikam šo būšu iepotējis arī bērniem.
Bet bērni nešķiro super varoņus, vismaz pagaidām, visi ir labi. Tāpēc atlaides uz Lego datorspēlēm ir tieši laikā. Ja ne Betmens, tad labs ķēriens varētu būt Lego filmas spēle. Cik es zinu visas Lego spēles var spēlēt divi spēlētāji. Arī vecākiem var sagādāt prieku šīs spēles. Galvenais lai vecāki neaizmirst iedot bērniem paspēlēt.

Lego filma

Tikai nesakiet ka neesat šo animāciju noskatījušies ar bērniem. Protams, tas ir diezgan bīstami, jo bērni vēl vairāk gribēs Lego komplektus.

Lego filmas spēle

Lego spēle (šobrīd) būs daudz lētāka, kā jebkurš Lego komplekts.

Kur pirkt?

Šobrīd Steam platformā visām Lego spēlēm ir atlaides, iespējams taviem bērniem aktuālāks ir cits super-varonis, vai tēls. Patiesībā, varbūt pat labāks ķēriens būtu The Lego Movie multfilmas spēle The Lego Movie: Videogame

Leave a Reply