Humble spēļu “paka” ar pazīstamu multfilumu varoņiem

Nepaguvāt uz Steam ziemas izpārdošanu 2023, nekas, nav pati svarīgākā lieta, var pagaidīt pavasara vai vasars izpārdošanu.
Vienīgi vasarā jādauzās svaigā gaisā nevis jāsildās pie tv ekrāniem, ja nu vienīgi vasara būs lietaina vai auksta, bet cerams ka tā nebūs.
Bet līdz vasarai vēl tālu un pavasaris arī tikai pēc garām aukstām nedēļām parādīsies pie stūra. Tāpēc iesaku uzmest aci spēļu Humble spēļu “pakai”, kur ir vairākas spēles, kas varētu patikt jūsu bērniem.

Satura rādītājs

Kas ir Humble spēļu pakas?

Humble spēļu pakas ir spēļu izlases kuras pērkot daļa naudas aiziet labdarībai. Parasti spēļu pakā esošās spēles ir ar lielu atlaidi salīdzinot ja spēles tiktu pirktas katra atsevišķi.
Šajā gadījumā tiek piedāvātas spēles ar super-varoņu un citu multfilmu varoņu dalību.

Humble bundle

Kas ir šajā spēļu pakā?

Spēļu paka ir ģimenei draudzīgām spēlēm, kur piedalās daži no pasaules lielākajiem kino, TV un animācijas zvaigznēm. Šajā zvaigžņu piesātinātajā spēļu pakā ietilpst spēles kā:

  • DC’s Justice League: Cosmic Chaos – Ģērbies kā Betmens, Brīnumbērns un Supermens, un dodieties pretī dažiem DC visvarenākajiem ļaundariem šajā atvērtā pasaulē piedzīvojumu pilnajā spēlē.
  • DreamWorks Dragons: Legends of The Nine Realms – Pacelies debesīs, atslēdz un pacel savu drakonisko varoņu komandu līdz augstākajam līmenim un glāb leģendāros pūķu karalistes šajā aizraujošajā piedzīvojumu spēlē.
  • Transformers: Battlegrounds – Sapulcē savu iecienīto Transformatoru komandu, piemēram, Bumbelbee, Optimus Prime un citus, un aizsargā Zemi no Decepticonu iebrukuma.

Citi raksti par spēlēm

Labākās dalīta ekrāna (split screen) spēles, piemērs ar Tux Kart spēli kuru spēlē 4 spēlētaji uz viena ekrāna

Labākās dalīta ekrāna (split screen) spēlesLeave a Reply