DigiKlase

Netīšām uzgāju šo digitālo materiālu krātuvi, atradām dažādus interaktīvus uzdevumus, kas noder mums, un domāju ka noderēs arī jums.

Satura rādītājs

Kas ir Digiklase?

Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte īstenots projekts, kurā tiek izstrādāta digitāla platforma daudzveidīgu digitālo mācību materiālu apkopošanai un klasificēšanai. Projekts tiek finansiāli atbalstīts no Latvijas Universitātes.

Ko var atrast Digiklasē?

Diemžēl mēs nevarēsim tieši atbildēt uz šo jautājumu, jo tur ir apkopoti daudz un dažāda veida uzdevumi un materiāli, dažādiem vecumiem, atrodami arī bezmaksas printējamas darba lapas.

Ar ko atšķiras Digiklase no Gudlenieks.lv?

Digiklase ir katalogs ar dažādiem resursiem gan digitāliem statiskiem, gan digitāliem interaktīviem., savukārt Gudlenieks.lv ir tikai viens no resursiem.
Digiklase mērķis ir atbalstīt Latvijas skolotājus, atvieglot tiem darbu un apkopot pieejamos daudzveidīgos mācību materiālus, kas bagātina un atvieglo sagatavošanos mācību procesam un arī padara mācību procesu interesantāku. Kaut arī akcents ir uz skolotājiem, pasniedzējiem tas noteikti noderēs vecākiem, kuri vēlas nodarbināt bērnus.

Veidojam bezmaksas drukājamas darba lapas

Regulāri papildinam mūsu resursu ar jauniem bezmaksas darba uzdevumiem bērniem.

Leave a Reply