Laipni lūgti vietnē Gudlenieks.lv (“mēs”, “mūsu” vai “mūsu”). Jūsu privātums mums ir svarīgs. Šajā privātuma politikā ir izskaidrots, kā mēs savācam, izmantojam, atklājam un aizsargājam jūsu informāciju, kad jūs apmeklējat mūsu vietni gudlenieks.lv, tostarp jebkuru citu mediju veidu, mediju kanālu, mobilās vietnes vai mobilās lietotnes saistību vai saistītā ar to (kopumā “Vietne”). Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo privātuma politiku. Ja jūs nesapratīsiet šīs privātuma politikas noteikumus, lūdzu, nedodiet piekrišanu un nepiekļūstiet vietnei.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā un jebkādai iemesla dēļ veikt izmaiņas šajā privātuma politikā. Par jebkādām izmaiņām mēs jūs informēsim, atjaunojot šīs privātuma politikas “Spēkā esošo datumu”. Jūs tiekat aicināts periodiski pārskatīt šo privātuma politiku, lai paliktu informēti par jauninājumiem. Jūs tiksiet uzskatīts par informētu par jebkādām izmaiņām un būsiet pakļauts šīs privātuma politikas izmaiņām, turpinot izmantot vietni pēc tādas izmaiņas datuma, kad tāda pārskatītā privātuma politika tiks publicēta.

Jūsu informācijas savākšana

Personas dati

Izmantojot mūsu vietni, mēs jūs lūgsim sniegt dažus personas identificējamus datus, kas var tikt izmantoti, lai sazinātos vai identificētu jūs. Personas identificējamie dati var ietvert, bet nav ierobežoti ar:

 • E-pasta adrese

Lietošanas dati

Mēs arī varam savākt informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta, kad jūs apmeklējat mūsu vietni vai kad jūs piekļūstat vietnei ar mobilā ierīce (“Lietošanas dati”). Šie Lietošanas dati var ietvert informāciju, piemēram, jūsu datora interneta protokola adresi (piemēram, IP adrese), pārlūkprogrammas veidu, pārlūkprogrammas versiju, mūsu vietnes lapas, ko jūs apmeklējat, apmeklējuma laiku un datumu, laiku, ko pavadījāt šajās lapās, un citas diagnostikas dati.

Kad jūs piekļūstat vietnei ar mobilās ierīces starpniecību, šie Lietošanas dati var ietvert informāciju, piemēram, par to, kāda veida mobilā ierīce jūs izmantojat, jūsu mobilās ierīces unikālo identifikācijas numuru, jūsu mobilās ierīces IP adresi, jūsu mobilās ierīces operētājsistēmu, mobilās interneta pārlūkprogrammas veidu, unikālos ierīces identifikatorus un citus diagnostikas datus.

Sekošanas tehnoloģijas un sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sekotu aktivitātei mūsu vietnē un saglabātu noteiktu informāciju.

Sīkdatnes ir faili ar nelielu datu daudzumu, kurš var ietvert anonīmu unikālu identifikatoru. Sīkdatnes tiek nosūtītas uz jūsu pārlūkprogrammu no vietnes un tiek saglabātas jūsu ierīcē. Sekošanas tehnoloģijas, kas tiek izmantotas, var būt signāli, tagi un skripti, lai savāktu un sekotu informācijai un uzlabotu un analizētu mūsu pakalpojumu.

Jūs varat instruēt savu pārlūkprogrammu noraidīt visas sīkdatnes vai norādīt, kad sīkdatne tiek nosūtīta. Tomēr, ja jūs nepieņemsiet sīkdatnes, jūs nevarēsiet izmantot dažas mūsu vietnes daļas.

Piemēri sīkdatnēm, ko mēs izmantojam:

 • Sesijas sīkdatnes: Mēs izmantojam sesijas sīkdatnes, lai darbotos mūsu pakalpojumā.
 • Iecienītās sīkdatnes: Mēs izmantojam iecienītās sīkdatnes, lai atcerētos jūsu iecienītās izvēles un dažādus iestatījumus.

Jūsu informācijas izmantošana

Mēs varam izmantot personas datus šādiem mērķiem:

 • Lai nodrošinātu un uzturētu mūsu vietni, tostarp, lai uzraudzītu mūsu vietnes izmantošanu.
 • Lai pārvaldītu jūsu kontu: lai pārvaldītu jūsu reģistrāciju kā vietnes lietotāju. Jūsu sniegtie personas dati var sniegt jums piekļuvi dažādām vietnes funkcijām, kas ir pieejamas jums kā reģistrētam lietotājam.
 • Lai sazinātos ar jums: lai sazinātos ar jums pa e-pastu, telefona zvaniem, SMS vai citiem ekvivalentiem elektroniskiem saziņas veidiem, piemēram, mobilās lietotnes paziņojumiem par jaunumiem vai informatīvām saziņām, kas saistītas ar funkcijām, produktiem vai pakalpojumiem, kuri ir līgumiski pieejami, ieskaitot drošības jauninājumus, ja tas ir nepieciešams vai pamatoti to izdarīt.
 • Lai sniegtu jums jaunumus, īpašas piedāvājumus un vispārēju informāciju par citiem preču, pakalpojumu un notikumu piedāvājumiem, kuri ir līdzīgi tiem, ko jūs jau esat iegādājies vai par kuriem jūs jau esat vaicājis, ja vien jūs neesat izvēlējies nesaņemt šādu informāciju.

Jūsu informācijas uzglabāšana

Mēs saglabāsim jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik nepieciešams šīs privātuma politikas noteiktajiem mērķiem. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu personas datus tik ilgi, cik nepieciešams, lai izpildītu savas likumīgās saistības (piemēram, ja mums ir jāsaglabā jūsu dati, lai izpildītu likumā noteiktos pienākumus), izšķirtu strīdus un ievērotu savus juridiskos līgumus un politikas noteikumus.

Mēs arī saglabāsim Lietošanas datus iekšējām analīzes vajadzībām. Lietošanas dati parasti tiek saglabāti īsākā laika periodā, izņemot gadījumus, kad šie dati tiek izmantoti, lai stiprinātu drošību vai uzlabotu mūsu pakalpojumu funkcionalitāti, vai mēs esam likumiski pienākumi saglabāt šos datus ilgākā laika periodā.

Jūsu informācijas atklāšana

Biznesa darījumi

Ja mēs iesaistāmies apvienošanā, iegādē vai aktīvu pārdošanā, jūsu personas dati var tikt pārsūtīti. Mēs sniegsim paziņojumu pirms jūsu personas datu pārsūtīšanas un kļūs par citu privātuma politiku.

Likumvaras izpilde

Noteiktos apstākļos mums var būt jāatklāj jūsu personas dati, ja mums tā prasa likums vai reaģējot uz derīgiem pieprasījumiem no valsts iestādēm (piemēram, tiesa vai valsts aģentūra).

Citas juridiskās prasības

Mēs varam atklāt jūsu personas datus labas ticības uzskatos, ja tāda rīcība ir nepieciešama, lai:

 • Izpildītu likumīgu pienākumu.
 • Aizsargātu un aizstāvētu uzņēmuma tiesības vai īpašumu.
 • Novērstu vai izmeklētu iespējamu noziegumu saistībā ar pakalpojumu.
 • Aizsargātu lietotāju personīgo drošību vai sabiedrību.
 • Aizsargātu pret juridisku atbildību.

Jūsu informācijas drošība

Jūsu personas datu drošība mums ir svarīga, bet atcerieties, ka nav neviena pārsūtīšanas metodes internetā, kas nodrošinātu absolūtu aizsardzību. Lūdzu, ņemiet to vērā, pārsūtot personīgo informāciju internetā vai izmantojot citas elektroniskās saziņas metodes.

Ja jums ir jebkādi jautājumi vai priekšlikumi attiecībā uz mūsu Privātuma politiku, nekautrējieties sazināties ar mums pa e-pastu info@gudlenieks.lv. Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs, un mēs vienmēr esam gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem un nodrošināt maksimālu aizsardzību jūsu personiskajai informācijai.

Ar cieņu, Gudlenieks.lv komanda

×

Dodies prom?

Jau dodies prom? Atstāj mums savus kontaktus.
Ja mēs pievienosim jaunu saturu, bezmaksas uzdevumus mēs tev nosūtīsim e-pastu!

Seko mūsu sociālo tīklu profiliem

Ja negribat atstāt mums savu e-pasta adresi jūs varat sekot mūsu sociālajiem profiliem twitter, facebook, instagram, youtube, draugiem.lv.

Nebija tas ko tev vajadzēja?